live
Новини » Світ 265 Читать эту новость на русском

Активістки Femen у Парижі намагалися прорватися на нормандську зустріч

Жінки оголилися перед Єлисейським палацом та кричали Stop Putin War

Pavlovsky News
загрузка...
загрузка...

Кілька активісток Femen оголилися перед Єлисейським палацом, де невдовзі має розпочатися саміт у "нормандському форматі". Про це повідомляє Telegram-канал Pavlovsky News.

"Щойно Фемен роздяглися і кричали Stop Putin War прямо під Єлисейським палацом", - йдеться у повідомленні.

При цьому додається відповідне відео.

На кадрах видно, що принаймні дві учасниці руху оголилися вище пояса. Одну із них правоохоронці повалили на землю. Під час затримання жінка увесь час повторювала Stop Putin War.

Як повідомляє "Європейська правда", активістки Femen намагалися прорватися до Єлисейського палацу. Вони перестрибнули через огорожу, але були затримані жандармами. На жінках також були намальовані прапори України, Грузії та Сирії.

Європейська правда

Після інциденту пропуск до вулиці біля палацу обмежили лише для журналістів.

Нагадаємо, 9 грудня відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки", під час якої президент України Володимир Зеленський буде насамперед піднімати питання про терміни та умови повернення полонених, припинення вогню і виведення НЗФ з території Донбасу.

Згідно з розкладом, зустріч розпочнеться о 17 годині за київським часом. Графік проведення саміту представників "нормандської четвірки" можна переглянути тут.

Окрім цього, сьогодні і Україна і Росія підтвердили зустріч президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна.

Loading...
Loading...
Loading...