live
Новини » Події 3444 Читать эту новость на русском

В Україні знову змінюють правила дорожнього руху: Що нового

kolesa.ru Автомобілі.
загрузка...
загрузка...

Рада внесла зміни в правила дорожнього руху

ПДР в Україні змінилися. Справа в тому, що Верховна Рада прийняла законопроєкт, який регулює переміщення людей на інвалідних візках. За законопроєкт 0963 від 29 серпня 2019 року проголосували 350 народних депутатів, пише РБК.

Проект закону "Про внесення змін до закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних" повинен захистити права людей з інвалідністю.

Новий закон передбачає, що люди, які пересуваються в інвалідних візках повинні здійснювати рух по тротуарах, пішохідних або велодоріжках зі швидкістю пішохода. При цьому їм необхідно виконувати всі вимоги, які є і до пішоходів.

Люди в інвалідних візках повинні здійснювати рух по краю проїзної частини дороги. Важливо, щоб вони їхали в напрямку машин по правій крайній смузі.

Людям на візках дозволяється повертати наліво і розвертатися на дорогах, на яких є лише одна смуга для руху в кожному напрямку. При цьому на дорозі не повинно бути трамвайних колій посередині. Під час руху на дорогах люди в інвалідних візках повинні виконувати вимоги, які стосуються велосипедистів.

Крім того, люди, які пересуваються в інвалідних візках повинні використовувати справні крісла. Їм заборонено переводити вантажі, які не заважають керувати візком. Закон також забороняє буксирувати причепи і перевозити пасажирів.

Читайте також: Поліція надсилає штрафи поштою, - Дорожній адвокат.

 

Loading...
Loading...
Loading...