live
Новини » Світ 146 Читать эту новость на русском

Трамп: Північна Корея може втратити все, якщо піде на ворожі дії

ТАСС
загрузка...
загрузка...

За словами Трампа, КНДР може зазнати втрат, якщо відмовиться від денуклеаризації

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що КНДР може "втратити все", що було досягнуто в межах мирних ініціатив між двома країнами, якщо Північна Корея відмовиться від денуклеаризації. Про це глава Білого дому повідомив у Twitter.

"Кім Чен Ин (Верховний лідер КНДР – ред.) достатньо розумний, він може занадто багато чого втратити – насправді все, якщо піде на ворожі дії. Він підписав потужну Угоду про денуклеаризацію разом зі мною в Сінгапурі", - йдеться у твіті.

За словами президента США, Кім не хоче втрачати "особливі стосунки з Трампом" чи брати участь у виборах Сполучених Штатів восени наступного року.

"КНДР під керівництвом Кім Чен Ина має неабиякий економічний потенціал, проте у країні повинні провести денуклеаризацію, як обіцяли. НАТО, Китай, Росія, Японія та інші держави притримується цієї ж думки!"- зазначив Дональд Трамп.

Нагадаємо, цього тижня представник Північної Кореї при Організації Об’єднаних Націй (ООН) Кім Сон заявив, що питання денуклеаризації уже не є предметом перемовин зі Сполученими Штатами.

Loading...
Loading...
Loading...