live

Тема екології: Президент Естонії підписала майже 3 тис. різдвяних листівок

Керсті Кальюлайд
загрузка...
загрузка...

Листівки надруковані на 100% переробленому папері

Президент Естонії Керсті Кальюлайд напередодні католицького Різдва підписала 2,7 тис. листівок з привітаннями естонською, англійською, російською, французькою та німецькою мовами. Про це вона повідомила в Faceboоk.

Згідно з повідомленням, різдвяні листівки естонський президент підписує не вперше. У цьому році їх автором виступила ілюстратор і тату-майстер Ейлі Лепік, яка у своїх роботах використовує мотиви міфології.

Зазначається, що темою листівок стала ідея екологічної стійкості. Вони закликають приймати екологічно правильні рішення.

Героями листівок стали лисиця і заєць, таким чином вони говорять людині, що вона не повинна ставити себе вище природи, адже сама є її частиною.

"Різдвяні листівки надруковані на 100% переробленому папері з використанням натуральних смол і чорнила на масляній основі. В цьому році 2,7 тис. різдвяних листівок вирушать з Офісу президента з добрими побажаннями", - зазначила президент Керсті Кальюлайд.

Нагадаємо, під час візиту українського президента Володимира Зеленського до Естонії президент Керсті Кальюлайд подарувала йому електровелосипед.

Пізніше в мережі посміялися над подарунком президента Естонії Зеленському. Фотожаби опублікував політолог Олексій Голобуцький.

Loading...
Loading...
Loading...