live

Разумков пояснив, чому Яременко залишився в Раді після секс-скандалу

hyser.com.ua Фото: hyser.com.ua

Він дипломат із великим досвідом

Народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко не пішов із Парламенту після скандалу з інтимним листуванням у залі засідань, оскільки немає законодавчої норми, яка могла б зобов'язати його це зробити. Про це розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Він дипломат із великим досвідом. Але сталося так, як сталося. Але треба віддати належне, він написав заяву про звільнення з посади голови комітету", – заявив Разумков.

У відповідь на репліку, що Яременко після такого скандалу мав би піти з Парламенту, склавши мандат, спікер ВР заявив, що законодавчо це не прописано.

"Я думаю, що це позиція суто індивідуальна. На законодавчому рівні на сьогодні такої норми немає. Я, наприклад, і тут мене критикують наші колеги, вважаю, що імперативний мандат – це правильна історія (передбачає позбавлення депутатського мандата, зокрема, після виходу з фракції, – ред.). Якщо ти прийшов із тією чи іншою політичною силою, тобі не по дорозі, ти зрозумів, що помилився, або вона (політсила, – ред.) вважає, що ти помилився, – то напиши заяву, склади з себе мандат, піди створи свою, прийди з нею. Але поки така ситуація" , – наголосив Разумков.

Нагадаємо, раніше "Слуга народу" вирішила висунути кандидатуру депутата Ясько на посаду голови міжнародного комітету Ради замість Яременко. Наприкінці жовтня Яременко став фігурантом гучного скандалу через переписку з повією на засіданні парламенту.

Loading...
Loading...
Loading...