live

На Батьківщину повернулося більше сотні українських "африканців"

Нагородження українських миротворців у Конго, пресслужба МОУ
загрузка...
загрузка...

Вони виконували бойові завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго

На Львівщині, в одній з військових частин повітряного командування "Захід" хлібом та сіллю привітали військовослужбовців 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, які більше шести місяців виконували бойові завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Про це інформує регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів), пише - Щоденний Львів.

До  "африканців" звернулися головний штурман - начальник штурманського управління авіації командування Повітряних сил ЗС України генерал-майор Сергій Кушнір, представники повітряного командування та інші.

"Радію за вас, разом з вашими родинами. Ви з честю виконали поставлені перед вами завдання. Впевнений в тому, що це не остання миротворча місія для військовослужбовців Повітряних сил ЗС України – будуть і наступні", – наголосив генерал-майор Сергій Кушнір.

У межах заходу звитягу військовослужбовців було вшановано відомчими відзнаками та подяками. 

Усі представники ротації пройдуть поглиблене медичне обстеження та впродовж визначеного періоду перебуватимуть під наглядом медичних спеціалістів військово-медичного клінічного центру західного регіону.

Нагадаємо, українські миротворці допомогли врятувати персонал бази ООН в Конго.

Loading...
Loading...
Loading...