live

Керувати УЗ не обов'язково повинен залізничник, – Криклій

Владислав Криклій

Якщо на вищому і середньому рівні немає людей, які розуміють хто, є хто, то це перетворюється на велику проблему

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів про своє бачення того, хто може очолити "Укрзалізницю", якщо там відбудеться зміна керівництва.

Про це він заявив в інтерв'ю ЦТС.

За його словами, це не обов'язково може бути залізничник, але в команді глави УЗ такі люди мають бути.

На питання журналіста, чи повинен керівником УЗ бути залізничник, Криклій відповів:

"І так, і ні. Це те саме, що говорити, що тут, на моєму місці, повинен бути глибокий транспортник. Ні я, ні Омелян, ні Пивоварський... ніхто не був глибоким транспортником. І все працювало. І буде тільки краще. Так, в команді глави компанії точно повинні бути залізничники. Але менеджер - це той, хто з тих рішень, які тобі пропонують професіонали, в тому числі залізничники, може приймати найбільш правильні", - додав міністр.

При цьому він вважає, що це не обов'язково повинен бути громадянин України, але уточнює: "Можуть бути і експати. Але проблема в тому, що експати не знають наших проблем, тому перетворюються в красивий, суперграмотний фасад. Тому, якщо на вищому і середньому рівні немає людей, які розуміють хто, є хто, то це перетворюється на велику проблему",– зауважив Криклій.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій очікує, що наглядова рада "Укрзалізниці" розгляне питання звільнення голови правління компанії Євгена Кравцова вже наступного тижня.

Також повідомляли, що членом наглядової ради "Укрзалізниці" може стати Лещенко.

Loading...
Loading...
Loading...