live

Володимир Хандогій в програмі "Інтерв’ю з Литвиненко", – повне відео

Скріншот ZIK дипломат Володимир Хандогій
загрузка...
загрузка...

Про "нормандську зустріч", місце України у системі зовнішніх зв'язків і взаємодія з НАТО, – детальніше на ZIKу

В ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Інтерв’ю з Литвиненко" – сьогодні гостем студії був дипломат, президент Української асоціації зовнішньої політики  Володимир Хандогій.  

Про "нормандську зустріч", бачення Німеччини і Франції конфлікту на Донбасі, варіанти реінтеграції Донбасу, місце України у системі зовнішніх зв'язків і взаємодія з НАТО, – про це та багато іншого в ексклюзивному інтерв’ю з Володимиром Хандогієм. 

Повне відео можна переглянути просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...