live

Гройсман закликав підтримати Зеленського перед "нормандським самітом"

Владимир Гройсман

Він вважає, що політики повинні показати, що вони не дешеві політикани, а державники

Експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що президент Володимир Зеленський потребує підтримки суспільства та міжнародних партнерів напередодні зустрічі "нормандської четвірки".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його переконаннями, зараз країна має бути єдиною, а українські політики мусять показати, що вони в першу чергу державники, а не дешеві політикани, що мають на меті поставити підніжку Зеленському.

"Завтра президент Володимир Зеленський візьме участь у надважливій та надскладній міжнародній зустрічі у Франції. І це саме той момент, коли країна, як ніколи, має бути єдиною, а глава держави потребує підтримки суспільства та міжнародних партнерів. Момент, коли політики повинні показати, що вони державники, а не дешеві політикани, які хочуть поставити підніжку Президенту, як політичному опоненту", - стверджує Гройсман.

Також колишній прем'єр-міністр додав, що він бажає успіху Україні та Володимиру Зеленському і зауважив, що український народ має боротися за відновлення нашої територіальної цілісності.

Нагадаємо, зустріч лідерів "нормандського формату", яка запланована на 9 грудня цього року, відбудеться в Єлисейському палаці в Парижі.

Президент України Володимир Зеленський під час спільної зустрічі з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном заявив, що на саміті "нормандської четвірки" підніме питання формату і термінів передачі кордону під український контроль.Loading...
Loading...
Loading...