live

Гончарук відреагував на інформацію про можливу відставку уряду

kmu.gov.ua Олексій Гончарук
загрузка...
загрузка...

Для того щоб робити висновки про роботу міністрів українського уряду й ухвалювати кадрові рішення, має минути щонайменше пів року після початку роботи в Кабміні, заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук

Підстав для відставок у Кабінеті Міністрів поки що немає. Про це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив у інтерв'ю "РБК-Україна", опублікованому 6 грудня.

"Діяльність кожного з міністерств потрібно оцінювати за адекватний період, на мою думку, це мінімум пів року. Можуть бути окремі політичні заяви, майже кожного з наших міністрів атакує якась група, інтереси якої зачіпає його діяльність", – сказав прем'єр.

Відповідаючи на запитання журналіста, він зазначив, що Офіс президента і глава держави Володимир Зеленський не диктують уряду кадрову політику.

"Я виключаю ситуацію, що на Банковій просто так, без аргументації, бо комусь так захотілося, буде прийняте рішення, яке не має сенсу. На мою думку, така ситуація (звільнення міністрів заради збереження політичного рейтингу) нереалістична. Ми одна команда і ми дуже добре координуємося із парламентом та Офісом президента", – додав Гончарук.

Читайте також: Кацман: Навесні Кабінет міністрів України, скоріше за все, відправлять у відставку.

Loading...
Loading...
Loading...