live
Новини » Київ 2488 Читать эту новость на русском

Червоні лінії для ЗЕ: У Києві проходить масштабний мітинг напередодні "нормандської зустрічі"

Фокус У Києві проходить мітинг "Червоні лінії для Зе!"

В ньому бере участь кілька тисяч людей

У Києві на Майдані Незалежності зараз проходить віче, за участю кількох тисяч людей, під назвою "Червоні лінії для Зеленського", повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
Згідно з повідомленням, акція проходить проти можливої ​​здачі інтересів України на зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Парижі і прямих переговорів президента України Володимира Зеленського із президентом РФ Володимиром Путіним.
 
Зазначається, що серед вимог активістів - не допустити федералізації і будь-яких компромісів з унітарного устрою держави, компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу, ніяких політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу, до виконання умов гарантування безпеки і деокупації.
 
Крім того, від Зеленського вимагають не допустити компромісів із деокупації і повернення Криму Україні та припинення міжнародних судових процесів проти РФ.
 
Учасники мітингу вигукують та тримають плакати з написами "Червоні лінії для ЗЕ!", "Ніяких компромісів", "Я не хочу в Союз", "Поверни не унітази - поверни Крим".
 
Наразі, мітинг відбувається у спокійному режимі, правопорядок забезпечує Національна поліція.
 
Після офіційного початку акції учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих на фронті, а також у нещодавній пожежі в Одесі.
 
Після цього почалися виступи кількох українських музичних колективів.
 

Нагадаємо, зустріч лідерів "нормандського формату", яка запланована на 9 грудня цього року, відбудеться в Єлисейському палаці в Парижі.

Раніше перший президент України Леонід Кравчук розкритикував ідею проведення нового Майдану напередодні саміту "нормандської четвірки".

Loading...
Loading...
Loading...