live

"Боротися за свободу": У Гонконзі люди відновили масові акції протесту

REUTERS Протести у центрі Гонконгу

Перед початком акцій поліція заарештувала 11 людей зі зброєю

У неділю, 8 грудня, тисячі протестувальників в чорному одязі з різних верств суспільства заповнили вулиці Гонконгу на знак широкої підтримки антиурядових демонстрацій, які відбувалися у місті протягом 6 місяців.

Про це інформує Reuters.

З криками "Боріться за свободу, підтримуйте Гонконг", активісти пройшли маршем від парку Вікторія до Чатер-роуд недалеко від центру фінансового району.

Треба відмітити, що вперше, з 18 серпня, влада офіційно надала дозвіл на проведення подібних демонстрацій.

"Я буду боротися за свободу, поки не помру, бо я житель Гонконгу", - сказала одна з учасниць протестів.

Також у поліції повідомили, що вони заарештували 11 осіб у віці від 20 до 63 років і вилучили у них зброю, включаючи армійські ножі, петарди, 105 куль і автоматичний пістолет.

Нагадаємо, протести посилилися в червні через відкладений в даний час законопроєкт про екстрадицію, який дозволив би відправляти людей в  материковий Китай для судових процесів, але тепер вони перетворився в більш широкі заклики до відновлення демократії.

Раніше Сполучені Штати Америки засудили дії китайської влади, яка подавляє протести у Гонконгу силовими методами, та закликали Пекін дотримуватися умов Об'єднаної Китайсько-Британської декларації від 1984 року.

Loading...
Loading...
Loading...