live

Зеленський поїде в Париж, озброєний інформацією від розвідки, - Данілов

president.gov.ua
загрузка...
загрузка...

Відомості корисно застосують в інтересах України

Президент України Володимир Зеленський поїде на зустріч в "нормандському форматі", яка відбудеться 9 грудня 2019 року в Парижі, озброєний "певною інформацією" від української розвідки і спецслужб. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на пресконференції, передає "РБК-Україна".

"Президент їде на зустріч в "нормандському форматі", озброєний певною інформацією, яка буде абсолютно корисно застосована в інтересах нашої держави. Я хочу зауважити, що 22 установи відпрацьовували всі ці процеси, і наші спецслужби, безпосередньо Служба зовнішньої розвідки, служба управління Міноборони, служба прикордонної розвідки, служба, яка займається розвідкою СБУ. Всі відпрацювали і отримали відміну дуже якісної роботи в цьому напрямку", - розповів Данилов.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський зібрав закрите засідання РНБО перед "нормандським самітом".

Після його закінчення, секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що на закритому засіданні РНБО під головуванням президента було затверджено один із сценаріїв розвитку подій у зв'язку із зустріччю в "нормандському форматі".

Loading...
Loading...
Loading...