live

Зеленський готовий до компромісів, – Волошин

ZIK

Останнє інтерв’ю Зеленського показало, що він справді хоче миру і готовий йти на непрості компроміси

Одна зустріч у Парижі мало що змінить, адже йдеться про надто серйозні питання. Однак вона може відкрити шлях до врегулювання ситуації, щоб протягом року в Україну повернувся мир.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від партії "Опозиційна платформа – За життя" Олег Волошин.

Він підкреслив: політсила, яку представляє, не критикує Володимира Зеленського просто заради критики. До того ж у питаннях, де він готовий реалізовувати власні передвиборчі обіцянки і рухати країну у напрямку до миру, партія готова підтримувати президента.

"Вважаємо, що останнє інтерв’ю на одному із телеканалів дійсно показало, що Володимир Зеленський хоче миру і готовий йти на дуже непрості компроміси", – зазначив Волошин.

Відтак, на його думку, те, що Зеленського критикують і хочуть організовувати віче, говорить якраз про те, що президент на правильному шляху.

Водночас, коментуючи перспективи майбутньої нормандської зустрічі, він підкреслив: зрозуміло, що одна зустріч в Парижі глобально нічого не вирішить. Адже проблема є надто серйозною.

"Однак зустріч може, щонайменше, відкрити шлях для великого рішення, щоб протягом року в Україну прийшов мир", – вважає нардеп.

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі призначено на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Володимир Зеленський не виключає, що під час саміту нормандської четвірки у Парижі обговорить з президентом Росії Володимиром Путіним продовження транзиту російського газу через Україну до Європи після закінчення чинного контракту на транзит.

Додамо, Володимир Зеленський ухвалив рішення провести закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України 7 грудня, у суботу.

Loading...
Loading...
Loading...