Вітренко відповів на заяву Медведєва щодо транзиту газу

Юрій Вітренко

Забрати позовні вимоги у Стокгольмському арбітражі без компенсації неможливо, зазначив Вітренко

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко відповів на заяву прем'єра Росії Дмитра Медведєва сказавши, що забрати позовні вимоги у Стокгольмському арбітражі без адекватної компенсації і пробачити "Газпрому" 3 млрд доларів боргів заради угоди транзиту газу через Україну неможливо. Про це він написав у Facebook.
 
За його словами, виконання рішення Стокгольмському арбітражу - це частина "домовленостей", які були досягнуті в 2009 році.
 
"Нафтогаз і Газпром погодилися в контракті, що рішення арбітражу є "остаточним і обов'язковим для виконання". Тому "нульовий варіант" - це передусім виконати рішення арбітражу, щоб заборгованість Газпрому перед Нафтогазом дорівнювала нулю. Демонструючи всім конструктивність своєї позиції, ми навіть згодні взяти цей борг газом", - заявив Вітренко.
 
Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв заявив, що для досягнення угоди щодо транзиту газу, Україна повинна відмовитися від рішення Стокгольмського арбітражу про борги "Газпрому".
Loading...