Вам не здається, що слоган "Я – не лох" пора змінювати?", – Чаплига

Скріншот ZIK

"Після виборів нічого не змінилось не через те, що Зеленський став Порошенком, а тому що як були при владі "соросята", так і залишились"

Один житель Петербурга встановив у лісі стовпці і переконував мігрантів з Азії, що перевів їх через кордон з Фінляндією. Кожен з тих, хто "вів Україну в Європу" – наче цей петербуржець: ставить у лісі стовпці і за наші ж гроші розповідає, що привів нас до Європи.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив політолог Михайло Чаплига.

Він розповів: прочитав новину про те, як житель Петербургу встановив у лісі Ленінградської області стовпці і запевнив чотирьох мігрантів з Азії, що перевів їх через кордон з Фінляндією.

"І все було б добре, однак кожен, хто "веде нас до Європи", займається тим, що робить петербуржець – ставить стовпці і переводить нас за наші ж гроші, розповідаючи, що він нас привів у Європу", – зауважив політолог.

Він підкреслив: після виборів нічого не змінилось не через те, що "Зеленський став Порошенком", а тому що не змінились ті, хто насправді керували країною.

"Як були при владі соросята, так і залишились. Фактично, замикається повне коло. Якщо у нас вже НАБУ під ними – це філіал їхнього ФБР, ГПУ їхнє повністю, уряд, значною мірою, також їхній. Але виходить президент і каже: "Це я беру на себе відповідальність", хоча уряд їхній, соросятний. "Це я беру на себе відповідальність за генпрокурора", навіщо ти це кажеш? Тепер ще взялись розхитувати ДБР, тепер поставлять туди ще й Трепака від соросят. Вам не здається, що слоган "Я – не лох" пора змінювати?", – підкреслив Чаплига.

Як повідомлялось раніше, Чаплига заявляв: тарифна нараду у Зеленського – КВК сільського масштабу. Вона продемонструвала, що влада не розуміє ані своєї компетенції, ані що потрібно зробити, аби справді знизити суми у платіжках.Loading...