live

Україна за місяць відбила 11 кібератак, – Данілов

Олексій Данілов. Фото УНІАН
загрузка...
загрузка...

Одна з атак - на сайт президента України

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що Україна за місяць мала справу з 11 хакерськими атаками. Про це він сказав під час розмови з журналістами після закритого засідання РНБО, передає "Радіо Свобода".

"Постійно атакується банківська наша система, атакуються певні ресурси, які є в Офісі президента, нещодавно був атакований безпосередньо сайт президента. Це було два тижні тому. Короткий проміжок часу – за рахунок того, що дуже швидко вдалося зробити локалізацію, то ніхто майже не помітив, що був такий збій", – сказав Данілов.

Як зазначив чиновник, тема кібербезпеки була однією з трьох основних тем, які зачіпалися сьогодні на закритому засіданні РНБО.

Нагадаємо, напередодні саміту в нормандському форматі президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів, що на закритому засіданні РНБО під головуванням президента України Володимира Зеленського був затверджений один із сценаріїв розвитку подій у зв'язку із зустріччю в "нормандському форматі".

Loading...
Loading...
Loading...