live

У Тристоронній контактній групі мають бути представники Донбасу, – Зеленський

president.gov.ua

Глава держави заявив, що Україна не розмовляє з бойовиками, але повинна говорити з мешканцями непідконтрольних територій Донбасу

Президент України Володимир Зеленський виступає за включення до переговорної Тристоронньої контактної групи представників переселенців з непідконтрольних Києву територій Донбасу. Про це Зеленський заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Крім цього, глава держави додав, що багато жителів Донбасу, які перетинають КПВВ, вважають себе громадянами України та хочуть припинення війни.

Новини за темою: Після встановлення миру ніхто не забуде про розвиток війська, - Зеленський

"З цими людьми ми повинні обов’язково розмовляти. Я гадаю, що у Тристоронній контактній групі в нас повинні бути представники Донбасу, які переїхали до Києва, в інші міста. Вони кажуть: розмовляйте з мешканцями непідконтрольних територій, ви не знаєте, що їм потрібно. Давайте розмовляти з усіма: хай мешканці, які переїхали, приїдуть до Мінська, сядуть за стіл і скажуть, чому вони переїхали і що відбулося", – заявив Володимир Зеленський.

Новини за темою: Зеленський готовий до компромісів, – Волошин

Нагадаємо, вчора Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що матиме двосторонню зустріч із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Loading...
Loading...
Loading...