live

У черзі за отриманням житла стоять понад 46 тисяч військових, — Міноборони

У Рівному військовим вручили ордери на квартири
загрузка...
загрузка...

У Міноборони немає достатньої кількості службово-посадового житла, яке надається у тимчасове користування на 2-3 роки

Наразі у черзі за отриманням квартир перебувають понад 46 тисяч військовослужбовців. Вони очікують житла у власність протягом 20-25 років.

Про це в інтерв’ю "Громадському" розповіла заступниця міністра оборони України Аліна Фролова.

"Всі країни давно відмовилися від такої практики взагалі (передавати у власність квартири — ред.), тому що це непідсильна практика для держави. І нам треба системно вирішити це питання, тому що ці зобов'язання зараз є. Система точно буде змінюватись на майбутнє", — розповіла Фролова.

Чиновниця зазначила, що у її відомстві шукають шляхи розв'язання проблеми довгих черг за отриманням житла.

Крім того, вона зазначила, що у Міноборони немає достатньої кількості службово-посадового житла, яке надається у тимчасове користування на 2-3 роки.

"Якщо людина не потрапляє в таке житло, вона повинні отримувати грошову компенсацію за винаймання квартири. І це теж питання, тому що, наприклад, до останнього періоду сержанти взагалі не могли отримувати гроші за винайм, хоча водночас вони були частиною армією", — додала Фролова.

Вона запевнила, що на 2020 рік у Міноборони збільшили фінансування на нові інфраструктурні проєкти для будівництва службово-посадового житла. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з військовослужбовцями Операції об’єднаних сил у Донецькій області вручив державні нагороди, бойовий прапор, а також присвоїв почесні найменування військовим частинам.

У День Збройних сил України глава держави нагородив військовослужбовців орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, "За мужність" ІІІ ступеня, орденом Данила Галицького та медалями "За військову службу Україні".

Також президент вручив бойовий прапор командиру 46-го окремого штурмового батальйону 54-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України В’ячеславу Власенку.

Loading...
Loading...
Loading...