live

ТОП-7 продуктів для підвищення інтелекту

Pixabay Корисні продукти

Ці продукти покращують пам'ять та увагу

Харчування в цілому має важливий вплив на когнітивне здоров'я, проте людям, що зазнають постійного інтелектуального навантаження через роботу чи навчання, потрібно додати до раціону певні продукти для підтримки діяльності мозку. Про це повідомляє Ukrhealth

Як зазначається, значно покращувати пам'ять та концентрацію уваги можуть такі продукти харчування:

Цільнозернові. Для здатності зосереджувати увагу потрібно регулярне надходження енергії у формі глюкози, яку кров доставляє до мозку. Тому фахівці радять додати до раціону цільнозернові продукти з низьким глікемічним індексом (ГІ) – перлову і вівсяну крупи, бурий рис. Таким чином глюкоза в кров буде виділятися повільно, що зберігатиме розумову активність протягом дня без втоми та сонливості.

Продукти з омега-3. Деякі жирні кислоти не виробляються організмом, проте вони потрібні для активної роботи головного мозку. Тому ці жири потрібно додати до раціону. Зокрема, фахівці радять вживати жирну рибу, серед доступних представників якої - оселедець, сардина, скумбрія. Дефіцит цих кислот збільшує ризик розвитку деменції, хвороби Альцгеймера та втрати пам’яті.

Крім цього, отримати омега-3 жирних кислот можна з рослинних продуктів: лляна олія, насіння гарбуза, соняшника та льону.

Продукти, багаті вітамінами групи В. Такі продукти захищають клітини мозку від пошкодження у результаті старіння та підтримують хорошу функцію пам’яті. Серед продуктів: скумбрія, курячі яйця і банани.

Помідори. Антиоксидант лікопін, який міститься в томатах знижує ризик розвитку деменції і хвороби Альцгеймера. Помідори бажано вживати після термічної обробки, адже таким чином у продукті підвищується рівень лікопіну. Також томати рядять вживати разом з жирами (наприклад, олія), оскільки це покращує засвоєння лікопіну.

Яйця. Цей продукт містить вітаміни групи В та фолієву кислоту, що сприяють зниженню ризику виникнення інсульту, когнітивних порушень і хвороби Альцгеймера. Також вживання продуктів з вітамінами групи В та фолієвої кислоти сповільнює процес скорочення головного мозку, характерний для старіння та пов’язаний з віковим зниженням інтелекту.

Гарбузове насіння. Цей продукт містить велику кількість цинку, що сприяє покращення функцій пам’яті і мислення. Також гарбузове насіння містить магній, вітаміни групи В і триптофан, попередника хімічної речовини гарного настрою серотоніну.

Капуста. У капусті міститься вітамін К, що сприяє підтриманню активних когнітивних функцій та покращує інтелект.
Зокрема, фахівці радять вживати броколі, адже у цій капусті багато речовин-глюкозинолатів, які нормалізують роботу центральної нервової системи та сприяють підтримці гостроти розуму.

Нагадаємо, нещодавно німецький медик назвав продукти, які володіють лікувальними властивостями та можуть покращити самопочуття.

Loading...
Loading...
Loading...