live
Новини » Світ 306 Читать эту новость на русском

Рекордний штраф: В Угорщині Facebook оштрафували на 4 млн доларів

з відкритих джерел Ілюстративне фото

Штраф наклали через введення користувачів в оману

Міжнародну соціальну мережу Facebook оштрафували в Угорщині на 4 млн доларів за нібито введення користувачів в оману, повідомляє Xinhua.
 
Згідно з повідомленням, угорський державний регулятор із питань конкуренції (GVH) заявив, що наклав штраф у розмірі 1,2 млрд угорських форинтів (4 млн доларів) на мережу Facebook.
 
Угорська служба заявила, що повідомлення про безкоштовне використання Facebook "відволікало увагу споживачів" від компенсації, яку вони забезпечують компанії, надаючи свої дані.
 
"Facebook порушив закон, коли рекламував свої послуги як безкоштовні на своєму веб-сайті. Клієнти не повинні були платити за користування послугами мережі, але вона отримувала прибуток завдяки їхній діяльності і даним користувачів, фактично вони так платили компанії за надані послуги", - відзначили в GVH.
 
Раніше повідомлялося, що Європейський союз прийняв рішення щодо заборони використання приватної цифрової валюти Librа від Facebook через погані прогнози з боку фінансових регуляторів. У той же час у Європейському центральному банку планують створити власну цифрову валюту, що має стати альтернативою криптовалюті.
Loading...
Loading...
Loading...