live

Президент зрадив: У США оприлюднили новий звіт щодо імпічменту Трампа

imidge.com.ua
загрузка...
загрузка...

Президент Трамп зловжив владою та зрадив нашу національну безпеку

Комітет із питань судочинства Палати представників Сполучених Штатів Америки оприлюднив новий звіт у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа.

В звіті під назвою Конституційні підстави для імпічменту президента аналізується все, що стосується імпічменту в США згідно з Конституцією.

"Президент Трамп зловжив владою, зрадив нашу національну безпеку й порушив наш виборчий процес для своєї особистої вигоди", — заявив глава Комітету з питань судочинства Джерольд Надлер.

У звіті немає конкретних звинувачень проти Трампа, він тільки роз’яснює юридичні підстави та процедуру імпічменту в США для подальшого розгляду Комітетом з судочинства.

Звіт не формулює конкретних звинувачень проти Трампа — це питання члени Комітету вирішуватимуть окремо. Оприлюднений документ покликаний роз’яснити юридичний бік процедури імпічменту з урахуванням попереднього досвіду.

3 грудня комітет з розвідки Палати представників США оприлюднив доповідь, підготовану за підсумками слухань в рамках розслідування імпічменту.

У ній вказується, що Трамп "поставив свої особисті і політичні інтереси" вище за інтереси американського народу.

Читайте також: Імпічмент Трампа: Президент США знову написав про розмову із Зеленським.

Loading...
Loading...
Loading...