live

Прем'єр анонсував оновлення угоди про Асоціацію з ЄС

Кабінет міністрів Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За словами Олексія Гончарука, Україну цікавить "промисловий безвіз"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що європейський вектор України є правильним вибором, а, отже, потрібно продовжувати рухатися в цьому напрямку. Про це політик повідомив після зустрічі з головою комітету у закордонних справах Європарламенту Девідом Макалістером, пише РБК.

За словами Гончарука, наразі перед українським урядом стоїть завдання з оновлення Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом, яке за планом повинно відбутися 2021 року.

"Ми вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити її максимально ефективною, зручною і успішною для обох сторін. Для України, безумовно, євроінтеграція є доконаним вибором, і він підтверджує свою ефективність", - зазначив прем'єр-міністр.

До слова, Гончарук додає, що Україну цікавить "промисловий безвіз" – ACAA agreement – "домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейськими колегами".

Новини за темою: Кабмін збільшив фінансування субсидій, - Гончаренко

Нагадаємо, наприкінці листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вніс зміни до плану заходів з виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Loading...
Loading...
Loading...