live

Представник Держдепу США: Влада повинна поважати виборців Медведчука

from-ua Колишній співробітник Держдепартаменту США Пол Гобл
загрузка...
загрузка...

Майже 74% жителів "ДНР" і "ЛНР" хочуть бачити у владі представників партії ОПЗЖ

Колишній співробітник Держдепартаменту США Пол Гобл вважає, що нинішня українська влада повинна поважати права тих українців, які підтримують політику партії "Опозиційна платформа – За життя", головою політради якої є Віктор Медведчук.

Більш детальна інформація повідомляється на офіційному сайті видання WindowOnEurasia, інформує from-ua.

"Проблема України в тому, що 15–20% її жителів (виборці Медведчука – Рабіновича) – це люди ОРДЛО. Їх громадянські права необхідно поважати", – йдеться у повідомленні.

Варто додати, що ряд найбільших європейських ЗМІ також неодноразово нагадували про суттєву підтримку партії "Опозиційна платформа – За життя" з боку українського населення.

Так, за інформацією видання Сома Don Chisciotte, майже 74% жителів "ДНР" і "ЛНР" хочуть бачити у владі представників партії ОПЗЖ. Як зазначив журналіст топового італійського ЗМІ, у народного депутата України IX скликання Віктора Медведчука набагато більше підтримки з боку народу України, ніж у команди президента Зеленського.

"Шанси "Опозиційної платформи – За життя" (ОПЗЖ) Віктора Медведчука і Юрія Бойка виглядають краще, ніж у команди Зеленського", – вважає Пол Гобл.

Як повідомляв голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук раніше, нинішня українська влада на чолі з президентом Зеленським діє виключно у власних інтересах.

 

Loading...
Loading...
Loading...