live

Пожежа в одеському коледжі: Один рятувальник у вкрай тяжкому стані

Інформатор У Києві загорілася колишня швейна фабрика
загрузка...
загрузка...

В стаціонарах міста залишаються 11 постраждалих від пожежі

Масштабна пожежа в навчальному корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула вранці 4 грудня, загинули 5 осіб, постраждали 31, пошуки 10 осіб тривають. Один з рятувальників-ліквідаторів пожежі в одеському коледжі залишається у вкрай тяжкому стані.

Про це УНІАН повідомили в пресслужбі мерії Одеси.

Як зазначається, станом на ранок суботи в стаціонарах міста залишаються 11 постраждалих від пожежі - 3 неповнолітні студентки коледжу і 8 дорослих - 2 співробітниці навчального закладу і 6 вогнеборців.

Один рятувальник у вкрай тяжкому стані перебуває в МКЛ №1, стан ще одного оцінюється як тяжкий - його вчора переведено у військово-медичний клінічний центр Південного регіону України. Решта пацієнтів у стані середнього ступеня тяжкості та в задовільному.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам'ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п'ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Loading...
Loading...
Loading...