live

Олена Лукаш про "перезапуск" ДБР: Потрібно було "збити" Трубу

Скріншот ZIK Олена Лукаш

"Зараз ДБР потрібно терміново забити "соросятами", але не для того, щоб боротися із злочинністю"

Причина "перезавантаження" ДБР полягає у тому, щоб змінити керівника ДБР, завести туди свого начальника та його підлеглих, спробувати встановити контроль або створити хоча б ілюзію контролю над органом, що наділений великими процесуальними повноваженнями.

Про це напередодні, під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK, заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у гості, яка основна мотивація "перезавантаження" ДБР та відставки голови ДБР Романа Труби.

"Кадрова. Потрібні були свої люди. Труба не підійшов, от і все… Потрібно було "збити" Трубу, завести туди свого начальника та його підлеглих, спробувати встановити контроль або створити хоча б ілюзію контролю, бо орган наділений ну дуже великими процесуальними повноваженнями; замкнути коло між Рябошапкою та ДБРівцем", – заявила Олена Лукаш.

Вона продовжила: "ГПУ – вона зараз така, повна "соросятня". А в ДБР не все добре, тому зараз ДБР потрібно терміново забити "соросятами", але не для того, щоб боротися із злочинністю. Ви знаєте, що найстрашніше? Що у нас НАЗК, НАБУ, ДБР, ГПУ – це органи, які ніколи не будуть боротися із злочинністю. Вони здійснюють контроль над діями владних еліт в Україні, вони є, по суті, представниками розвідок і управителями фінансових структур… І зараз потрібно поставити управління в ДБР – і все, пазл складеться".

Нагадаємо, 3 грудня народні депутати ухвалили у другому читанні в цілому закон №2116 про перезапуск роботи Державного бюро розслідувань.

Як повідомляли, у ЗМІ пишуть, що керівником ДБР може стати заступник генпрокурора Віктор Трепак.

Більше на цю тему читайте тут: "Що означає ухвалений законопроєкт про перезавантаження ДБР?"

 

Loading...
Loading...
Loading...