В Україні обрали найкраще місто для проживання

Вінниця Фото з відкритих джерел

Вінниця п'ятий раз поспіль стала найпривабливішим містом країни

За результатами Всеукраїнського муніципального дослідження, Вінниця п'ятий раз поспіль стала найкомфортнішим містом України. Про це повідомив міський голова міста Сергій Моргунов у Facebook. 

"Дивовижне відчуття, коли твоє рідне місто визнають найкомфортнішим містом в Україні, – а тим більше п'ятий рік поспіль! Щойно оголосили підсумки Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна", - написав вінницький голова.

Зазначається, що Вінниця отримала індекс 3,4 за п'ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження.

На другому місці з індексом 3,1 розділили між собою відразу п'ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.

Довідка:

Опитування проводила Соціологічна група "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту.

Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування проводиться у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем незаконних збройних формувань, а також у містах Маріуполь та Северодонецьк на Донбасі.

Нагадаємо, Міжнародна експертна група склала список найкращих і найгірших міст світу "Expat City Ranking 2019" для переїзду емігрантів. Рейтинг найкращих із 82 міст по всьому світу очолила столиця Тайваню - Тайбей. Найгіршим місцем для переїзду назвали Ель-Кувейт з дуже дорогою вартістю житла, послуг, складною адаптацією і дискримінацією. 

Loading...