live

Кравчук розкритикував ідею проведення нового Майдану напередодні саміту "нормандської четвірки"

Леонід Кравчук. Фото: Ельдар Сарахман/УП
загрузка...
загрузка...

Він навів приклад Німеччини і зауважив, що там люди завжди підтримують лідера країни

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що він не підтримує плани "Голосу, "Європейської солідарності" та "Батьківщини" щодо проведення нового Майдану перед самітом "нормандської четвірки".

Про це він сказав у прямому ефірі програми "Свобода Слова" Савіка Шустера.

За його словами, таким чином вони показують ненависть до того факту, що вони не при владі, а не бажання допомогти Україні.

"Ви не допомагаєте Україні, а заважаєте Україні. Тут працює не інтерес - допомогти Україні, а ненависть до того, що вони не при владі. Якщо ви хочете допомогти процесу - то проти кого цей протест? Якщо ви хочете об'єднатися, то пишіть документи, які б поєднували. А ви пишете документи, які роз'єднують, і говорите, що український народ хоче висловити свою волю", - зауважив Кравчук.

Також перший президент підкреслив, що, наприклад, у Німеччині ніхто не говорить канцлеру Ангелі Меркель, як їй вести перемовини і що робити, а навпаки люди підтримують її рішення, адже вона є лідером держави.

"Є президент, йому доручено, він обраний народом, він підписує. Якщо він приїде і зрадить, тоді ви виходите, я сам проголосую проти, щоб його від влади відсторонити", - уточнив Кравчук.

Нагадаємо, раніше Кравчук назвав розмову Трампа та Зеленського "підручником для навчання".

Loading...
Loading...
Loading...