live
Новини » Світ 957 Читать эту новость на русском

Імпічмент Трампа: Президент США знову написав про розмову із Зеленським

Американським президент назвав те, що відбувається "Полюванням на відьом"

Global Look Press/Eibner/expa/Johann Groder
загрузка...
загрузка...

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп знову згадав про публікації стенограми розмови з президентом України Володимиром Зеленським, після чого в США запустили процедуру імпічменту американського лідера. Відповідний пост він зробив в Twitter.

"Прочитайте стенограми! Крім того, подивіться, де я кажу "ми" (наша країна), а не "я" (мається на увазі я), і де я після цього кажу, що генеральний прокурор (США) подзвонить вам. Люди досі пам'ятають вигадану і шахрайську версію Шиффа (голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф, - ред.) про мою розмову. Полювання на відьом!", - написав Трамп.

Twitter Повідомлення Дональда Трампа у соцмережі

Раніше, цього тижня Трамп пояснив, що коли він просив про послугу під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленьским, він мав на увазі послугу для США.

Він зазначив, що коли в телефонній розмові з президентом України сказав: "Я хотів би, щоб ви надали нам послугу, тому що наша країна пройшла через багато чого, і Україна про це знає", під "нам" мав на увазі США, нашу країну". Відзначимо, що в оригіналі "us" можна перекласти як "нам", або, якщо це пишеться великими літерами, то "США".

Loading...
Loading...
Loading...