live
Новини » Політика 1463 Читать эту новость на русском

Зеленський пропонує ідею створення на Донбасі "муніципальної варти" з представниками ОРДЛО

Офіс президента Володимир Зеленький.

"Муніципальна варта" складатися саме з трьох людей - по одному від України, ОБСЄ та ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський планує запропонувати під час "нормандської" зустрічі в Парижі ідею створення в ОРДЛО "муніципальної варти", до складу якої входитимуть у рівних пропорціях українські нацгвардійці, представники ОБСЄ та окупаційного режиму. Про це Зеленський заявив на зустрічі з постраждалими під час першого побиття "Беркутом" активістів на Майдані, повідомив Еспресо.TV учасник зустрічі Євгеній Сердюк.

Президент зазначив, що це є однією з наявних у його команди ідей. При цьому, за задумом Зеленського, представників "тієї сторони" мають набирати з числа тих, хто "не стріляв, не вбивав" - не брав участі в бойових діях.

Зеленський не уточнив, чи мають патрулі такої "муніципальної варти" складатися саме з трьох людей - по одному від України, ОБСЄ та ОРДЛО, чи йдеться лише про пропорціональне розподілення.

Крім того, Зеленський запевнив учасників зустрічі в тому, що не збирається йти на поступки президенту РФ Володимиру Путіну під час зустрічі в Парижі, зазначивши, що краще приїде з саміту ні з чим, ніж поступиться інтересами України.

 

Loading...
Loading...
Loading...