live

Верланов проситиме Гончарука "ухвалювати відповідні оргвисновки" щодо держпідприємств, які не платять податків

Державна податкова служба Голова Державної податкової служби Сергій Верланов
загрузка...
загрузка...

Податкова зробить все, аби забезпечити повноту надходжень до бюджету у грудні і за рік в цілому

Станом на 1 грудня 612 державних підприємств заборгували бюджету більш ніж 4 млрд гривень сплати частини чистого прибутку (ЧЧП). Через це податкова посилить роботу з найбільш злісними неплатниками, щоб виконати завдання прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо повноти наповнення бюджету.

Про це у п’ятницю, 6 грудня, розповів голова Державної податкової служби Сергій Верланов під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та територіальних органів ДПС.

"Сплачувати податки мають всі, в тому числі і державні підприємства – це їхній прямий конституційний обов’язок… Я особисто доповім прем’єру, хто відмовився цей обов’язок виконувати, щоб стосовно них ухвалювалися відповідні оргвисновки", – наголосив очільник податкової Сергій Верланов.

За його словами, податкова зробить все, аби забезпечити повноту надходжень до бюджету у грудні і за рік в цілому.

Так, у січні-листопаді до загального фонду державного бюджету надійшло 410,7 млрд грн податків та платежів, що на 53 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Цікаво, що лише у листопаді бюджет отримав 51,6 млрд грн, що на 6,4 млрд грн більше, ніж у листопаді 2018 року.

Крім того, за 11 місяців платники перерахували до бюджету 101 млрд грн податку на прибуток, що на 6,48 млрд грн більше, ніж очікувалося (індикатив виконаний на 106,9 %).

Нагадаємо, у листопаді надходження від "алкогольного" акцизу склали 100% від запланованих.

 

Loading...
Loading...
Loading...