live
Новини » Події 182 Читать эту новость на русском

В "Укроборонпрому" вкрали дві будівлі заводу "Маяк", - Мустафа Найєм

Мустафа Найєм. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН
загрузка...
загрузка...

Частина заарештованого майна підприємства дивним чином опинилася в приватних руках

Заступник гендиректора державного концерну "Укрборонпром" та екснардеп Мустафа Найєм виявив, що у відомства украли дві будівлі заводу "Маяк". Держмайно дивним чином опинилося у приватного підприємця.

Про це Мустафа Найєм написав на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що за місяць до його приходу у Концерн, звідти вкрали дві будівлі підприємства  "Маяк", одну з яких колишній заступник директора заводу Юрій Лошаков намагався продати за ціною у чотири рази нижче, ніж вона була оцінена.

Тоді його затримали при спробі отримати хабар у 2 млн гривень.

За його словами, зараз все майно "Маяка" заарештовано судом.

Заступник гендиректора "Укрборонпрому" прокоментував  виписку з реєстру, у якій виявилося, що в систему були внесені зміни. 

Тепер будівля належить не заводу, а приватному підприємству ТОВ "ГЕУЛЛА". Акт передачі квадратних метрів підписав той самий Юрій Лошаков.

"Тобто вдумайтеся! Будівля знаходиться під офіційним арештом як державна, а реєстратор, уповноважений державою, впевнений, що майно вже приватне" - наголосив Найєм.

Посадовець зазначив, що мова йде про землю і цех, оцінена вартість яких становить близько 160 млн гривень, а за експертизою 2018 року - 7 млн гривень.

Найєм додав, що до його обов'язків не входить управління активами. І він не займається виловом шахраїв, це робота відповідних органів.

"Ви не отримаєте жодного квадратного метра в цьому будинку. Ні в оренду, ні у власність. Ми повернемо його заводу, а всі причетні до схеми стануть фігурантами кримінальних проваджень і можуть розраховувати на кілька квадратних метрів неподалік від Концерну, в Лук'янівському СІЗО", - звернувся до фігурантів цієї справи Мустафа Найєм. 

Нагадаємо, 21 листопада екснардеп Мустафа Найєм підтвердив журналістам своє призначення заступником гендиректора "Укроборонпрому".

Loading...
Loading...
Loading...