live
Новини » Світ 236 Читать эту новость на русском

В Індії немовля вижило після того, як його живцем поховали в глечику

Недоношену дівчинку випадково знайшли у жовтні

На півночі Індії селянин випадково знайшов новонароджену дівчинку, яку закопали в землю у глиняному глечику. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, недоношену дівчинку випадково знайшов чоловік, який прийшов у поле, щоб поховати власну доньку, яка народилася мертвою. Він розповів, що викопав яму глибиною приблизно 90 см, коли раптом лопатою вперся у поверхню глиняного глечика, стінка якого розбилася, а зсередини почувся дитячий плач.

Як зазначається, дитину до лікарні привезли у критичному стані, у неї діагностували зараження крові та небезпечно низький рівень тромбоцитів. Спочатку дівчинку доставили в державну лікарню, але згодом перевели в педіатричну клініку з більш сучасним обладнанням.

Лікарі розповідають, що дитина народилася недоношеною, а коли її доставили до медичного закладу, то вона важила всього 1,1 кілограма, страждала від переохолодження і гіпоглікемії (низький рівень глюкози у крові). Її кінцівки не розгиналися.

Відомо, що наразі дитина абсолютно здорова, а її вага збільшилася до 2,57 кг. Лікарі припускають, що дівчинка народилася недоношеною, приблизно на 30-му тижні, а змогла протриматися в глечику три-чотири дні завдяки "бурому жиру" - особливому прошарку жирової тканини на животі, стегнах і щоках, яка є лише у малюків і слугує джерелом енергії.

Слід зауважити, що за фактом правоохоронці відкрили кримінальну справу і почали пошук батьків. За версією слідства, родичі знали, що дитина є живою, і навмисно позбавилися від дівчинки. Про можливі мотиви батьків правоохоронці нічого не кажуть, однак відомо, що в Індії народження дівчинки часто сприймають як тягар для сім'ї.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в США хотіли продати новонароджену дитину в інтернеті. На американському сайті Craiglist з'явилося оголошення про продаж новонародженої дитини, після чого оголошенням зацікавилася поліція округу Маямі-Дейд, штат Флорида.

Loading...
Loading...
Loading...