live

Уряд створив комісію з розслідування причин пожежі в Одесі, - Гончарук

Facebook-сторінка Максима Куцого Медики борються за життя постраждалих під час пожежі у будинку одеського коледжу.
загрузка...
загрузка...

Відповідне розпорядження було прийнято сьогодні на позачерговому засіданні Кабміну

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі. Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідне розпорядження було прийнято сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.

"Співчуваю родинам загиблих та всім постраждалим в цій жахливій трагедії. Пожежі в Одесі стали не надзвичайними ситуаціями, а систематичними випадками, які забирають життя людей. Ми маємо встановити причину, чому так склалось. Всі винні будуть покарані за всією суворістю закону, незважаючи на їх посади чи статус", - зазначив очільник уряду.

Комісія має встановити причини пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про результати розслідування Комісія доповість Уряду до 20 грудня 2019 року.

До її складу увійшли перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Міністр освіти і науки Ганна Новосад, Міністр розвитку і економіки Тимофій Милованов, Міністр розвитку громад Альона Бабак, Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, Міністр соціальної політики Юлія Соколовська, Голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Нацполіції Ігор Клименко та представники Одеської облдержадміністрації.

Прем‘єр-міністр також дав розпорядження ДСНС провести позачергові перевірки стану протипожежної безпеки в об‘єктах підвищеного ризику, де постійно перебуває велика кількість людей.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам'ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено. Внаслідок інциденту постраждало 30 осіб. Одна людина загинула.

Як повідомлялось раніше, правоохоронці розглядають дві версії масштабної пожежі в Одесі - займання через несправність електропроводки та умисний підпал.

Loading...
Loading...
Loading...