live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США п’ятирічний хлопчик запросив групу із дитсадка на своє всиновлення

Справу розглядали напередодні в суді округу Кент

Майкл та його прийомні батьки ВВС Україна

У штаті Мічиган маленький хлопчик Майкл запросив усіх своїх одногрупників із дитячого садка на засідання суду, де розглядали його усиновлення. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, друзі хлопчика не просто сиділи в залі суду, вони приготували спеціальні паперові сердечка.
На фото, опублікованому пресслужбою суду, видно, як хлопчик розслаблено сидить поруч зі своїми прийомними батьками, а позаду нього – "група підтримки".

Вихователька хлопчика розповіла: "Ми почали навчальний рік як сім'я. Адже сім'я – це не лише спорідненість за ДНК. Сім'я - це підтримка і любов".

Як зазначається, коли суддя завершив засідання у справі про всиновлення Майкла, одногрупники, вихователі та батьки почали аплодувати та обіймати один одного.

Слід зауважити, що в той день в суді відзначали щорічний День усиновлення, тоді 37 дітей офіційно отримали родини.

"Уся група дитсадка прийшла до суду, щоби сказати, що вони його люблять і підтримують, і що вони будуть поряд не тільки сьогодні, але і в майбутньому", - сказала суддя Патриція Гарднер.

Нагадаємо, раніше заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський заявив, що Україна зацікавлена в якнайшвидшому підписанні з Італією міжурядової угоди про співпрацю в сфері міждержавного усиновлення.Loading...
Loading...
Loading...