У РНБО назвали умови проведення виборів в ОРДЛО

Деокупація є однією із основних умов

Олексій Данілов. Фото УНІАН

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів про головні умови проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це він заявив під час зустрічі з делегацією Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах на чолі з Девідом Макаллістером, передає пресслужба РНБО.

"Це наші території, де проживають наші люди. Вибори на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей можуть бути проведені лише після її деокупації, і відповідно до нашого законодавства та стандартів ОБСЄ", - зазначив Данілов.

Він також наголосив на тому, що мирне врегулювання ситуації на сході України, політико-дипломатичні кроки української влади в контексті імплементації Мінських домовленостей, припинення війни, а також деокупація Криму є пріоритетом європейського порядку денного.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Верховній Раді розробляють механізм голосування внутрішньо переміщених осіб на виборах на Донбасі. За словами заступника голови фракції "Слуга народу" Олександра Корнієнка, внутрішньо переміщеним особам запропонують механізм дистанційного голосування.

Loading...