live
Новини » Політика 4144 Читать эту новость на русском

У РФ відреагували на можливість будівництва стіни на Донбасі

Наслідки обстрілів проросійськими бойовиками Донбасу. Фото EPA-EFE
загрузка...
загрузка...

Руденко зазначив, що головне завдання РФ на зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі - це нібито підтвердження прихильності Києва, Донецька і Луганська Мінським домовленостями

У Росії відреагували на заяву помічника президента України Андрія Єрмака про можливість будівництва стіни на кордоні з окупованим Донбасом і назвали його контрпродуктивним. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, повідомляють росЗМІ.

Руденко зазначив, що головне завдання РФ на зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі - це нібито підтвердження прихильності Києва, Донецька і Луганська Мінським домовленостями.

"Спроби спекулювати на різного роду негативних сценаріях навряд чи корисні напередодні зустрічі лідерів в Парижі. Такі заяви контрпродуктивні і викликають серйозні питання щодо реальних намірів Києва на майбутньому саміті", - заявив він.

Раніше Єрмак заявив, що українська влада в разі провалу нормандської зустрічі і мінського процесу готова будувати стіну на Донбасі. За його словами, якщо Росія не погодиться на домовленості про припинення вогню та обмін полоненими, "в цьому випадку ми будемо будувати стіну, і життя буде продовжуватися".

Loading...
Loading...
Loading...