live

У платіжках за комуналку з’явиться додаткова цифра: За що доведеться платити

Квитанції за комунальні послуги. Фото: vybor.news

У середньому плата складе 10-20 гривень за квартал і залежатиме від кількості квартир і самих приладів

З січня 2020 року "Київводоканал" запроваджує щоквартальні внески для мешканців багатоквартирних будинків за повірку і ремонт лічильників холодної води. Про це у четвер, 5 грудня повідомив директор розрахункового департаменту "Київводоканалу" Валерій Люлін, передає Народна правда.

Відповідний рядок з’явиться у квитанціях, які кияни отримають у січні 2020 року. Це нарахування за 4-й квартал 2019 року — жовтень, листопад і грудень. У середньому плата складе 10-20 гривень за квартал і залежатиме від кількості квартир і самих приладів.

“Отримані кошти є цільовими і будуть витрачатися виключно на обслуговування, ремонт і повірку лічильників холодної води”, – повідомив Люлін.

"У процес обслуговування водолічильників входить: щомісячний огляд, аварійний ремонт, усунення аварійних ситуацій; заміна непрацюючих засувок, фільтрів; ремонт та повірка лічильника раз в чотири роки. Перші платіжки з графою на обслуговування кияни отримають у січні 2020 року", — додав представник "Київводоканалу".

Читайте також. Фіксована ціна на газ для населення з 1 січня 2020: Як обиратимуть тариф і скільки насправді платитимуть українці.

Loading...
Loading...
Loading...