live

У Львові народилася третя трійня за 10 днів

Цього разу на світ з'явилися двоє дівчаток та хлопчик

Pixabay
загрузка...
загрузка...

У п'ятницю, 6 грудня, у Львівському обласному перинатальному центрі знову народилася третя трійня за 10 днів. Про це повідомляє Zaxid.net.

"Сьогодні у перинатальному центрі народилася третя за останні 10 днів трійня – двоє дівчаток і хлопчик. Діти народилися у родині львів’ян. Дівчатка народилися з вагою 1740 г і 1750 г і зростом відповідно 41 см і 40 см, хлопчик – 1900 г і 41 см", - розповів заступник головного лікаря з лікувальної роботи центру Роман Мацюра.

Як зазначається, перша трійня з'явилася на світ 26 листопада – троє дівчаток, через півтори доби, 28 листопада, народилися двоє хлопчиків і дівчинка, а третя трійня – у п'ятницю, 6 грудня.

Окрім цього, представники медичного закладу повідомили, що з початку року у центрі народилося п’ять трієнь, а від початку відкриття центру – сім.

Нагадаємо, нещодавно на півночі Індії селянин випадково знайшов новонароджену дівчинку, яку закопали в землю у глиняному глечику. Дитину до лікарні привезли у критичному стані, у неї діагностували зараження крові та небезпечно низький рівень тромбоцитів.

Loading...
Loading...
Loading...