live

Новосад: У 2020 році на створення навчально-практичних центрів виділять у п'ять разів більше коштів

пресслужба Міністерства освіти та науки Міністр освіти і науки Ганна Новосад у Свалявському професійному будівельному ліцеї
загрузка...
загрузка...

Там має з'явитися сучасне обладнання

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що у 2020 році у держбюджеті закладено у 5 разів більше коштів для створення навчально-практичних центрів - 259 млн гривень.

Про це вона розповіла під час відкриття навчально-практичного центру з електротехнічних технологій у Свалявському професійному будівельному ліцеї, передає пресслужба міністерства.

За її словами, на створення НПЦ також залучили кошти європейської спільноти у рамках проєкту EU4Skills, а саме 58 млн євро.

"Ми розуміємо, що якщо ви визначаєте щось пріоритетом, то ви маєте в це інвестувати", - зазначила вона.

У якості вдалого прикладу міністр освіти навела Свалявський професійний будівельний ліцей, на який було виділено державні кошти.

"Гроші держава за напрямом завжди виділяє однакові. Для такого типу НПЦ – це 630 тис грн. Далі діють інші фактори – чи виділила додаткові гроші область, чи якісно здійснено закупівлі, як підійшов керівник закладу до організації роботи НПЦ. Тут все склалось практично ідеально. Тут відчувається, що кожен любить свою роботу", - додала Новосад.

Раніше повідомлялося, що Новосад анонсувала будівництво у наступному році 100 шкіл.

Loading...
Loading...
Loading...