live
Новини » Спорт 73 Читать эту новость на русском

Тренер Юлії Джими Урош Велепец: Юля вибрала правильну тактику для гонки

Портал biathlonworld.com Урош Велепец та Юлія Джима

Особистий тренер Юлії Джими вважає, що українська біатлоністка ще не в оптимальному стані і здатна бігти швидше

Особистий тренер лідера жіночої збірної України з біатлону Юлії Джими словенський фахівець Урош Велепец прокоментував друге місце своєї підопічної, яке вона посіла вчора, 5 грудня, в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу сезону-2019/2020 в шведському Естерсунді. За його словами, Юля вибрала правильну тактику для гонки. Також Урош зазначив, що Джима побіжить у неділю естафету, звісно, якщо отримає запрошення від тренерського штабу збірної України, повідомляє sportarena.com.

"Юля зробила все за планом. Чотири кола відстріляла на "нуль", а на останньому – додала ходом скільки можна. Можна, звичайно, бігти і швидше, але потім промахуватись. Плюс, стріляла Юля дуже швидко.

Юля правильно все зробила, молодець. Було непросто на стрільбі – через вітер потрібно було постійно дивитися на прапорці, коригувати. Але вона зібралася. Розуміємо, що вона ще не в оптимальному функціональному стані, не готова до сезону, як треба. Багато ще чого в неї болить після травм. На спусках, на мій погляд, вона багато пригальмовувала.

Чи побіжить Юля естафету? Ну, це не моя компетенція, це питання до тренера збірної команди України. Запросить – бігтиме", – розповів Урош Велепец.

Нагадаємо, вчора, 5 грудня, в індивідуальній гонці на 15 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах в рамках першого етапу Кубка світу сезону-2019/2020 в шведському Естерсунді Юлія Джима, розбивши усі 20 мішеней, прийшла до фінішу другою, програвши переможниці француженці Жюстін Бреза 11 секунд. Зазначимо, що 28-річна киянка єдиною серед 103 учасниць пройшла дистанцію без жодного промаху.

 

Loading...
Loading...
Loading...