live
Новини » Політика 1247 Читать эту новость на русском

Великий Марафон миру на телеканалі ZIK, - повне відео

ZIK
загрузка...
загрузка...

У понеділок, 9 грудня, телеканал ZIK провів великий Марафон миру

Усі слідкували за зустріччю "нормандської четвірки", деякі телеканали навіть відправили до Парижа своїх кореспондентів. ZIK пішов далі та став єдиним телеканалом, який був не лише у Парижі, але й на Донбасі.

Саме там відбуваються головні події, саме там люди найбільше чекають на рішення з Парижа. Саме там життя людей залежить від кожної деталі, про яку домовляться Володимир Зеленський, Еммануель Макрон, Володимир Путін та Ангела Меркель.

На сході України, на Донбасі, працювала виїзна студія, в якій зустрілися українці з обох боків лінії розмежування, а спеціальний кореспондент телеканалу ZIK Андрій Лащ та легендарна Надія Савченко не пішли з ефіру, доки Донбас не дізнався, про що домовилися у Парижі.

Водночас у Парижі у виїзній студії працювали ведуча телеканалу ZIK Надія Сасс та журналістка Катерина Барчик. Вони інформували про кожен крок, про кожен підпис, про кожне рішення.

Під час марафону, який розпочався з самого ранку, телеглядачі отримали дійсно всебічну інформацію та змогли самі зробити висновки.

ZIK. Об’єднуємо країну!

Повне відео нашого Марафону миру можна переглянути просто тут:

Частина 1.

Частина 2.

Підсумкова конференція лідерів нормандської четвірки.

Брифінг президента України В. Зеленського.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...