live
Новини » Події 2384 Читать эту новость на русском

Суд продовжив арешт колишнього військового США, який воював за Україну на Донбасі

Крейґ Ленґ

Крейґ Ленґ у 2015 році приїхав в Україну для участі в збройному конфлікті на Донбасі на боці української армії

Вінницький міський суд продовжив на два місяці арешт колишнього американського військовослужбовця Крейґа Ленґа, який у 2015 році приїхав в Україну для участі в збройному конфлікті на Донбасі на боці української армії. Запобіжний захід продовжений до 3 лютого 2020 року, пише Радіо Свобода.

Захист Ленґа попросив суд вимагати від Сполучених Штатів Америки гарантій, що чоловіку не загрожує довічне ув’язнення або смертна кара, і тільки в такому випадку дозволити екстрадувати американця до США.

Вагітна дружина ув’язненого попросила випустити чоловіка, бо він є єдиним годувальником у сім’ї. Прокуратура, зі свого боку, наполягала, що суд мав продовжити запобіжний захід.

"Офіційна перевірка не завершена. Відповіді з усіх державних органів, в які направлені запити, у повному обсязі не отримані. Державною міграційною службою заява, з якою звернувся Ленґ, офіційно не розглянута. Тому є всі підстави подальшого утримання особи під вартою і продовження строку", – заявив прокурор.

Сам Ленґ попросив у суду захисту та статус біженця. Він пообіцяв, що не буде втікати, та висловив готовність бути законослухняним і перебувати під домашнім арештом, щоб мати можливість годувати сім’ю. Крім того, колишній американський військовий поскаржився на свій стан здоров’я.

Читайте також. У ГПУ ще не завершили перевірку щодо добровольця, екстрадиції якого хочуть США.

Loading...
Loading...
Loading...