Список Небесної сотні наполовину сфальсифікований, – Лукаш

Скріншот ZIK

За останні 6 років лише Кабінет міністрів виділив сім’ям із списків Небесної сотні понад 250 мільйонів гривень

Списки Небесної сотні сфальсифіковані десь наполовину. Туди включені люди, які померли за зовсім інших обставин.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

"Список Небесної сотні, у моєму розумінні, наполовину сфальсифікований. У нього включені люди, які помирали. Однак загибель не зв’язана ані з Майданом, ані з війною, революцією, а з іншими природніми або неприродніми причинами. Такими як – психічна хвороба, алкоголізм, п’яні бійки, підпали", – вважає Лукаш.

Тож вона підкреслила: потрібно намагатись достукатись до людей і пояснити їм це.

"Сказати, що список не просто сфальсифікований і ось документи, а ви за це платите, кожного дня платите. За останні 6 років лише Кабінет міністрів виділив сім’ям із цих списків понад 250 мільйонів гривень, плюс 25 мільйонів гривень на квартири, плюс неймовірну кількість пільг, пільги, які надають місцеві ради, ще пенсії  і найменування вулиць – таблички теж йдуть за ваш рахунок. Ви за це платите, вас не просто обманули, вас не просто зв’язали цією кров’ю, до якої ви непричетні, вас не просто тримають за дурнів – вигодонабувачі Майдану вас ще й платити за це змушують", – підкреслила Лукаш.

Вона розповіла: разом з Анатолієм Шарієм та командою зібрала вже достатньо документів про фальсифікацію цих справ, однак на це ніхто не реагує.

"Всі мовчать, кругова порука, тому що ми боремось навіть не з Генпрокуратурою, ми боремось із міфом про велику Небесну сотню і святу революцію. Із міфами боротись неможливо", –  резюмувала Олена Лукаш.

Нагадаємо, раніше Лукаш заявила: Україна їде на нормандський формат зі слабкими позиціями, у Зеленського немає жодних козирів.

Loading...