СБУ блокувала витік конфіденційної інформації з держустанов та військових частин до РФ

Хакери

На Житомирщині комерційна структура незаконно встановила російське програмне забезпечення на комп’ютерах понад 50 держустанов

У Житомирській області Служба безпеки України блокувала витік конфіденційної інформації з державних установ, військових частин та комунальних підприємств регіону.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Місцева комерційна структура незаконно встановила російське програмне забезпечення на комп’ютерах понад 50 держустанов. Використання заборонених програм створювало передумови для доступу спецслужб РФ до державних інформаційно-телекомунікаційних систем", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час укладання договорів на обслуговування двоє власників фірми реалізовували програмну продукцію, яку рішенням РНБО України внесено до санкційного списку.

Для прикриття протиправної діяльності ділки постійно змінювали юридичні назви, підконтрольної їм комерційної структури.

Під час обшуків в офісних приміщеннях фігурантів справи та державних установах правоохоронці виявили серверне обладнання, комп’ютерну техніку та договірну документацію.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 330 (передача або збирання відомостей, що становлять службову інформацію, зібрану у процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни) триває досудове розслідування.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України припинили діяльність групи осіб, які організовували масову реєстрацію та подальше просування фейкових акаунтів у будь-яких сервісах інтернет.

Loading...