live

Разумков оцінив ймовірність розпуску Верховної Ради

Новое время Дмитро Разумков

Наразі підстав для припинення повноважень ВР немає, - зазначив спікер

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на сьогоднішній день не бачить перспектив для дострокового припинення повноважень Верховної ради ІХ скликання. Про це він сказав в інтерв'ю "НВ".

Разумков допускає, що парламент може пропрацювати менше п'ять років, проте наголошує, що все одно потрібно працювати так, як "ніби це останній день твоєї роботи".

"Чи буде це п'ять років? Добре. Буде це менше? Теоретично можливо. Тільки треба розуміти, на підставі чого буде закінчена каденція цієї Ради. Станом на сьогодні перспектив для дострокового припинення повноважень дев'ятого скликання я не бачу. Верховна рада працює ефективно, уряд є, все є", - зазначив голова ВР.

Крім того, Разумков розповів про досягнення і провали нової Ради.

"Ми прийняли 86 законів, що приблизно на 30% більше, ніж за аналогічний проміжок часу наші колеги в попередньому скликанні. Чи були помилки? Були. Чи були там речі, які треба буде виправляти? Звичайно ж, це теж правда. Але ми все робили публічно, в стінах Верховної Ради, а не по дорозі між будівлею ВР та Офісом президента, як це іноді відбувалося раніше. Не допускає помилок той, хто нічого не робить. Якби ми не прийняли жодного закону, ми не допустили б жодної помилки", - сказав спікер.

Раніше повідомлялося, що чинна влада продовжує втрачати популярність серед українців. Рейтинг президента Володимира Зеленського у вересні був 73%, а в кінці листопада - вже 52%. Крім того, рейтинг спікера парламенту Дмитра Разумкова за той самий період знизився на 9% - із 33 до 24%.

Loading...
Loading...
Loading...