live
Новини » Курйози 2506 Читать эту новость на русском

Принц Чарльз показав Трампу непристойний жест

daily mail Непристойний жест принца Чарльза

Принц Чарльз був незадоволений поступком Трампа, який наплював на етикет та примудрився спізнитися

Коли принц Чарльз офіційно привітав Дональда Трампа в Букінгемському палаці, він, видавалося, вітав його лише своїм середнім пальцем, повідомляє видання Daily.

daily mail Непристойний жест принца Чарльза

Подружжя Трампів було останньою парою, яку королева, принц Чарльз і його дружина Камілла вітали у в Букінгемському палаці перед офіційним прийомом під час саміту НАТО в Лондоні.

Президент США і його дружина Меланія, перш, ніж зайти на офіційний прийом, зупинилися і поговорили з членами королівської сім'ї. Під час короткої бесіди принц Чарльз, здавалося, посміювався над тим, що сказав Трамп, він опустив голову і почухав ніс ... середнім пальцем.

Дехто припустив, що Чарльз був незадоволений поступком Трампа, який черговий раз наплював на етикет та примудрився спізнитися. Так, перед прийомом в Букінгемському палаці Трампа і Меланію очікували в Клеренс-Хаусі за чаєм о 17.10 вечора. Проте, вони прибули майже через годину - о 18.05.

Через запізнення Трампів, залишалося всього 15 хвилин, щоб встигнути зробити фото та  швидко випити горнятко чаю, перш ніж їх всіх чотирьох відвезли в Букінгемський палац.

Нагадаємо, Королева Великобританії може зректися корони.

Loading...
Loading...
Loading...