live
Новини » Події 651 Читать эту новость на русском

Правоохоронці викрили масштабну схему підкупу фармацевтами лікарів по всій Україні

Лікарям було надано винагород на 140 млн гривень

Медикаменти. Фото: newmariupol.org/Ілюстрація
загрузка...
загрузка...

Столичні правоохоронці викрили групу фармацевтичних компаній, що займалися підкупом лікарів у Києві та інших регіонах країни. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, протягом 2018-2019 років службові особи та представники групи фармакологічних компаній систематично надавали лікарям закладів охорони здоров’я на території міста Києва та інших областей неправомірну вигоду. За це медики призначали своїм пацієнтам препарати, вироблені саме цією групою компаній.

Як зазначається, сума таких винагород становить 140 млн грн. Аби дістати ці кошти, компанії організували схему з ухилення від сплати податків, зокрема - вчинення фіктивних правочинів з комерційними структурами.

За фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, нещодавно у Житомирській області співробітники Служби безпеки України блокували нелегальний морський експорт деревини на декілька мільйонів гривень. Громадянин України та іноземець, який тимчасово проживав у нашій країні, організували схему нелегальної реалізації деревини за кордон – до однієї із держав Східної Азії.

Loading...
Loading...
Loading...