live

П'ять пунктів, які допоможуть знизити ціну на газ і тарифи на тепло в два рази

Максим Гольдарб
Максим Гольдарб
censor.net.ua
загрузка...
загрузка...

Президент України Володимир Зеленський провів спеціальну нараду по цінам на тепло і газ, на якій говорили про "колізії у законодавстві", блокуючих зниження тарифів. Але експерти підказують кілька простих способів зниження тарифів.

Про це пише Максим Гольдарб на своїй сторінці в Facebook.

Президент провів спецнараду по тарифам.

Не бачу сенсу аналізувати нісенітницю, яку ніс "самокатний" прем'єр Гончарук про "таємни" плани уряду по тарифам, і дурості голови НКРЕКП про "колізію у законодавстві, яка не дозволяє знижувати тарифи" (зате колізії чомусь не заважають їм тарифи піднімати).

Ось Вам, президент, план з п'яти простих пунктів, які допоможуть знизити ціну на газ і тарифи на тепло в два рази. І не кажіть потім, що Ви не були в курсі.

1. Залишити державне регулювання цін на газ для населення.

2. Направити на потреби населення і підприємств ТКЕ (для населення) газ власного видобутку, якого цілком достатньо для покриття повної річної потреби цієї категорії споживачів.

3. Прив'язати вартість блакитного палива, що реалізується населенню та підприємствам ТКЕ (для населення) до фактичних, підтвердженим фінансовою звітністю, витрат на його видобуток і транспортування.

4. Зменшити податкове навантаження для державної видобутку газу.

5. Зобов'язати "Нафтогаз" реалізовувати для населення і підприємств ТКЕ (для населення) газ, який був закуплений за літніми цінами, за ціною, що діяла на момент його закупівлі, плюс вартість транспортування і зберігання.

ЗробітьЦе. І станете не тільки "миротворцем" (як дуже хочете), але і "тарифоукладчиком".

Максим Гольдарб

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...