Певно, Яценюк укусив: Лукаш висміяла ідею будівництва стіни на Донбасі

Олена Лукаш Скріншот ZIK

"Яку стіну він збирається збудувати? За які кошти?"

Колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш гостро розкритикувала ініціативу щодо ймовірності спорудження стіни на Донбасі, заявивши про абсурдність такої ідеї.

Коментуючи заяву, висловлену в Офісі президента, щодо будівництва стіни на Донбасі під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK, Олена Лукаш зауважила, що це означає одне: "Яценюк вкусив Гончарука".

"Яку стіну він збирається збудувати? За які кошти? І яким чином, якщо він нічого не контролює?" – заявила Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу гостро розкритикувала такі ініціативи та порадила для початку бодай ремонт даху приміщення Кабінету Міністрів зробити.

"Я, коли такі речі чую, я навіть не розумію, на якому рівні він перебуває. Усім світом визнані Мінські домовленості. Україна, якщо відмовиться їх виконувати, відразу опиниться у позиції вигнанця. Нам ніхто цього не подарує і не пробачить. Ніхто. В інших країн свої інтереси, а він сидить, стіну будує? Ну, абсолютно, я не знаю… Укусив його, напевно, Яценюк", – зіронізувала Олена Лукаш.

Нагадаємо, помічник президента України Андрій Єрмак заявив, що у разі провалу мирних переговорів із Російською Федерацією, команда Володимира Зеленського готова "побудувати стіну" на Донбасі.

У РФ відреагували на можливість будівництва стіни на Донбасі.

Як повідомляли раніше, після початку конфлікту на сході України уряд під головуванням Арсенія Яценюка ініціював будівництво вздовж східного кордону з Росією укріплених оборонних споруд, протяжністю понад дві тисячі кілометрів з траншеями і інфрачервоними датчиками. Проте невдовзі проєкт "Стіна" став предметом корупційного розслідування.

Loading...